Prvý slovenský mačací raj – OZ Mačací raj Nové Zámky má existenčné problémy a 84 mačičiek o ktoré sa tam starali asi prídu o svoje chríánené miesto.

Dnes som obdržal tento e-mail:

„Dobrý deň.
Veľmi sa ospravedlňujem za nevyžiadaný mail, ale rozhodkla som sa, že skúsim osloviť každého, kto by mohol pomôcť. Včera som na Facebooku našla prosbu Denisy Vanyovej, či skôr zúfalý výkrik o pomoc… Prosí o príspevky, v depozite Mačací raj v Nových Zámkoch vraj má 84 mačičiek a jedlo pre ne už len na jeden deň!!! Ak sa nejako účinne nepomôže, bude to kastrofa. My s priateľom sme prispeli čo sme mohli, ale pri toľkých cickách je to pomoc len na pár dní. Preto si myslím, že ak by sa našla masovejšia podpora, zverejnenie na čo najviac miestach, možno by to pomohlo. K tomuto chcem ešte podotknúť toľko, že nie som členkou tohto OZ a jediná väzba je tá, že cca pred pol rokom sme si odtiaľ adoptovali micku, ktorá nám robí veľkú radosť a veľmi ju ľúbime. Videli sme na vlastné oči ako to tam vyzerá, aká je Deniska Vanyová obetavá a ako miluje mačičky. Nielen ona, ale aj tie cicky si zasúžia pomoc… Prosím, ak máte nejaké možnosti, pomôžte im. Ďakujem. Helena Fazekašová“

Bohužiaľ nemám podrobnejšie informácie a webové stránky im už nefungujú.

Kontakt ale je:

Kontaktná osoba: Denisa Vanyová
WEB: www.macaci-raj.sk
ADRESA:
Komárňanská cesta 104
940 64 Nové Zámky
KONTAKTY:
tel.: +421 35 6421 316
fax : +421 35 6421 392
mobil: +421 905 641 549
mail: marketing@cmotors.sk

Info o združení nájdete v tomto článku: Prvý slovenský mačací raj – OZ Mačací raj Nové Zámky

 

ĎAKUJEM vopred všetkým za akúkoľvek pomoc, či už finančnéú, materiálnu alebo informačnú (že budete správu zdieľať a oslovovať ľudí).

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..