Obyvateľka amerického Richlandu sa dostala do záujmu svojho okolia a neskôr médií tvrdením, že psie a mačacie krmivo je rovnako zdravé, ako ľudská strava. Rozhodla sa preto konzumovať iba stravu určenú štvornohým miláčikom a ako testovacie obdobie zvolila celý mesiac. Má úlohu ľahšiu o to, že krmivá sama predáva, je vlastníčkou petshopu. 🙂 Takže na nákup nemá ďaleko 🙂 a je hneď pri každej novinke a dostáva aj vzorky.

Jej tvrdenia ale zaujali aj mňa 🙂 Určite je iný podiel živín, ktoré potrebuje dospelý človek, ako napríklad pes či mačka. Myslím si ale, že kvalita niektorých značiek ďaleko prevyšu kvalitu jedál a pokrmov pre človeka. V mnohých prípadoch určite. Konzervy sú pritom často bez soli a korenia, ktoré nepotrebujeme ani my a ak, tak nie v takom množstve.

To je aj dôvod, prečo si mačacie a psie krmivá pani Hunterová ďalej upravuje, aby jej viac chutili. Jej nápad chutnať žrádlo pre zvieratká vznikol úplne jednoducho, chcela proste vedieť , čo svojím domácim miláčikom podáva a tiež čo predáva, aby mohla vyberať len tu najvyššiu kvalitu.

Ja myslím, že to pani myslela dobre a držím jej palce, aby vydržala svojich 30 dni na zvieracej diete 🙂

Ja som vegan a pred chovom mačiek som už bol vegetarián, takže som žiadne maškrtky ani granulky nechutnal.

Máte nejaké skúsenosti s ochutnávkou mačacích krmív vy?

 

Zdroj článku nájdete tu:

http://www.tri-cityherald.com/2014/07/02/3048177/tri-city-woman-eating-pet-food.html

 

Podobné články:

Moja podivná závislosť: mačacie jedlo a maškrty

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..