Sú to už tri roky, čo doma používam mačaciu fontánku Lucky Kitty. Je veľká, tichá, keramická, ľahko sa čistí a vymieňa voda, mačky si na ňu okamžite zvykli a dostať ju za pomerne prijateľnú cenu. Podľa mňa je skvelá.

Aj ja som dlho vyberal, kým som našiel vhodnú a nakoniec som spokojný. Základným kritériom pri výbere bolo, aby nebola z plastu. Takých na trhu nie je príliš veľa, ale nakoniec sa podarilo nájsť.
Filter nemá, to je fakt, ale voda cirkuluje a 2krát do týždňa ju kompletne umývam. Ja používam filter brita na úpravu vody a iba takú, tam napúšťam. Raz za tri mesiace ju naplním vriacou vodou s octom, aby sa neukladal vodný kameň a je to.

 

Nedávno som si ale všimol, že na zoohit.cz/zoohit.sk začali predávať doplnky práve k tejto fontáne. Ide o filter, náhradné hadičky a mini kefku na ich čistenie.
Vrelo odporúčam.

doplnky k fontáne

S filtrom je používanie fontánky ešte lepšie a kvalitnejšie ako predtým. Zároveň ju môžete s novými pomôckami dôkladnejšie umyť a očistiť a tak zabezpečiť mickám väčší pôžitok z čerstvej okysličenej vody 🙂

Podobné príspevky:

Revitalizácia fontánky Lucky Kitty

Zubný kameň a filter na vodu BRITA

Teplota prudko stúpa a ceny fontán zase klesajú

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..