The Jersey shore je americká reality šou o mladých ľuďoch s talianskym pôvodom, ktorých jedinou náplňou v živote je dobre sa zabaviť. Takmer každý večer vyrážajú do klubov, kde holdujú alkoholu, tancujú a užívajú si náhodné známosti. Počas dňa spia, riešia posilňovňu, pália svoje telá v solárku a občas pracujú v obchode s tričkami. Okrem zábavy v kluboch diváka potešia aj neustále konflikty a hádky jednotlivých protagonistov, bitky, strety s políciou ,…. Šou sa vysiela od roku 2009 a v súčasnosti ju možno vidieť aj u nás na českej verzii stanice MTV. Tento rok sa do vysielania dostane už 6 rada.

Jednou z hlavných postáv je azda divácky najobľúbenejšia drobučká Snooki – vlastným menom Nicole. Tá bohužiaľ šou čoskoro opustí, lebo so svojím priateľom čaká prvé dieťa. Snooki som už na týchto stránkach spomínal v súvislosti s využitím klasickej bentonitovej podstielky ako výbornej pleťovej masky.(mimochodom stále som to nevyskúšal, lebo ani ja, ani nik v mojom okolí nepoužíva klasický bentonit). Sám som vtedy netušil, že samotná Nicole má doma až tri krásne micky.

Tento týždeň ich ukázala svetu v premiére, prostredníctvom svojho konta na sociálnej sieti twitter.
Takže tu sú : Rocky , Vito a Tommy 🙂

Snooki
Photobucket

Vďaka paparazzom sa často vie o tom , ktorá celebrita má psa, o mačkách ale už menej, lebo tie si slávni – podobne ako i bežní ľudia – na verejnosť nenosia. Takže vždy je to milé prekvapenie. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..