Popová kráľovná Madonna sa netají tým , že uprednostňuje psov pred mačkami. Ona a jej šesť detí vlastnia dvoch francúzskych buldočkov , ktorí sú si extrémne podobní. Mačky nikdy nemala a asi ani mať nebude. Pár krát sama otvorene povedala, že mačky proste rada nemá.

Kedysi dávno, pred tým ako sa stala slávnou ikonou s nimi však pózovala nahá. Koncom 80.  rokov si ale v jednom z jej videoklipov zahrala krásna čierna mačka. Express yourself je dodnes veľmi oceňované a zároveň kontroverzné video. Následne sa mačička objavila po boku speváčky aj v kampani módneho dua Dolce & Gabbana.

Tento rok zase v spolupráci s inými umelcami natočila video na oslavu feminizmu, kde jedna z protagonistiek /Soko/ mačku hladí v náruči, ako keby to bolo jej najmilšie stvorenie. K Madonne sa ale mačička nepriblížila. 🙂

Aj napriek tomu že sa slávna speváčka a matka 6 detí o mačky zjavne príliš nezaujíma pokiaľ nejde práve o prácu, nemá problém s mačacími vzormi. V októbri minulého roka ju paparazzi  nachytali na letisku vo farebnom svetríku s obrovskou mačacou tvárou.

mačací sveter

A chvíľu neskôr postovala sama svoju fotku v inom, ale veľmi podobnom svetri na svoje sociálne siete.

 

 

Svetríky sú to veľmi vydarené a pochádzajú z dielne módneho domu GUCCI.

 

 

Podobné príspevky:

Kráľovná popu Madonna pózovala s mačkami a nie len nahá

Kočkománie! Která celebrita má nejroztomilejší kočku?

Mačacia halftime show počas psieho superbowlu

Mačky „dali“ Madonnu a to hneď 2krát

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..