Značka MAPES je známe najmä psíčkarom. Ide o tradičného výrobcu laskominiek určených pre psíkov. Postupne ale začínajú rozširovať svoje portfólio produktov aj pre mačky. Spomínal som už na týchto stránkach, ako mojej Lolinke chutia sušené črievka od tejto značky. Sú rovnako určené pre spotrebu psíkov, ale nasekané na menšie kúsky, sú i pre mačičku lákadlom.

Nedávno som objavil vo svojom obľúbenom pet shope, kúsok od domu, ďalšiu vychytávku a to dokonca určenú priamo mačičkám – pľúca. Áno, je to smradľavá hrôza, ale malé, najemno nakrájané a sušené čistým vzduchom , sú ideálnou pochúťkou. Navyše toto malé balenie (20g)  obsahuje aj podiel kocúrnika /šanty kočičí. To je veľké plus. /Inak cena je 39Kč/

Vyskúšal som aj  Lososové lupienky z tej istej rady, ale ani jedna z mojich mačiek neprejavila záujem, až kamarátov psík. 🙂

Maškrtiek ale nikdy nie je dosť a zvlášť tých, ktoré nie sú dodatočne chemicky zbytočne upravované, takže sa nebojím skúšať aj naďalej!

 Info od výrobcu / mapes.cz

Plíce se šantou kočičí – jsou krájené čerstvé plíce, sušené teplým, čistým vzduchem s nízkým obsahem tuků a vysokým obsahem proteinů. Do každého sáčku je přidána snítka šanty kočičí, pěstované ve Velharticích na Šumavě, sušené přírodním vzduchem.

Složení – Plíce se šantou kočičí

proteiny: 69,5%, tuk: 14,2%, popeloviny: 5,4%, vlhkost: 3,4%

Objednací číslo 304
Množství balení 20g
EAN 8594057403041

 

Podobné príspevky:

Sušené črievka nie sú pochúťkou len pre psíkov

Mikulášske prekvapenie: Roller Pop / Lízatko pre mačky

Chutné maškrty, odmeny a doplnková strava pre mačky

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..