Moja podivná závislosť je dokumentárne ladený program, ktorý otvára dvere nevšedným závislostiam, ktorými človek môže trpieť. Každá je iná a každá ešte podivnejšia ako tá predchádzajúca.
V jednej časti je možné vidieť pani, ktorá miluje mačky natoľko, že ich doslova chorobne zbiera a v inej zase ženu, ktorá nevie odolať chumáčikom jej vypadanej srsti.
Áno, 43-ročná Američanka z Detroitu sa snažila vybudovať si silné puto so svojimi mačacími miláčikmi, až si vybudovala silnú závislosť od pojedania ich chlpov.
Všetko to začalo obdivom k týmto neskutočne krásnym zvieratám. Podobne ako mačky medzi sebou, aj ona im chcela prejaviť náklonnosť rovnakým spôsobom. Začala mačky olizovať a neskôr už zbierala chumáče chlpov. Následne sa už nevedela zbaviť tohto zlozvyku. Každé dve hodiny sa v ústach hrá so zhlukom chlpov svojich milovaných mačiek. Podľa jej vlastných slov ju to upokojuje a chlpy sú veľmi príjemné, jemné a hebké.

Lisa svoje mačky naozaj miluje a je nimi doslova posadnutá. Svoj vzťah k nim chcela upevniť ich prirodzeným prejavom náklonnosti a dnes sa musí liečiť zo závislosti.
Dokumentárny cyklus „Moja nevšedná závislosť“ môžete sledovať online alebo na TV Prima Love.

Neskutočné veci sa ľuďom dejú v ich životoch, čo poviete. 🙂

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..