Žijeme v dobe, keď je všetko možné. Hranice sa povoľujú a my objavujeme viac a viac svoju prirodzenosť, za ktorú sa dnes už nemusíme hanbiť, práve naopak. V podobnom duchu sa prejavuje aj mladá žena z Nórska, Noda, ktorá tvrdí, že je mačkou uväznenou v ľudskom tele. Youtubová star sa prezentuje ako šelma, a to nielen svojím vzhľadom, ale aj správaním. Hovorí o sebe iba ako o mačke a snaží sa tak aj vyzerať.

Narozdiel od jej bohatších a asi aj šialenejších mačkocelebrít, zatiaľ sa nepodrobila plastickým operáciám, ktoré by jej fyzické telo prispôsobili tomu, čo ona cíti vo svojom vnútri. Zásobuje ale svojich fanúšikov desiatkami videí o tom, ako chodí po zemi, syčí na psov, mraučí na vtáky za oknom a podobne.

Aj napriek ľudskému telu, dievčina o sebe tvrdí, že oplýva výbornými zmyslami, ako majú mačky a teda sluch a zrak a samozrejme tvrdí, že nemá rada vodu. /I keď mnohé mačku ju milujú – každopádne slečna asi pomerne smrdí pokiaľ sa celá nelíže 🙂  /

 

Tento defekt v sebe objavila v puberte a od tej doby sa snaží žiť čo najprirodzenejšie ako mačka a svoje skúsenosti šíri ďalej na sociálnych sieťach. Podľa jej slov, psychológovia si myslia, že z toho vyrastie, ale ona si myslí, že prežije celý život ako mačka.

Zaujímavý prípad! 🙂

 

Podobné príspevky:

Plastickými operáciami „vylepšená“ mačacia žena Jocelyn Wildenstein

Muž sa podrobil desiatkam zákrokov aby vyzeral presne ako tiger

PETA sa pýta: Ste bláznivá mačacia dáma? Otestujte sa a uvidíte.

Geri Halliwell ako mačacia žena v klipe k piesni Desire z roku 2005

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..