Vítam Vás všetkých milovníkov mačiek v novom roku 2015. Vždy na konci roka minulého dúfame, že ten nadchádzajúci bude lepší a preto verím, že naše priania sa splnia. Želám Vám i všetkých mačičkám hlavne domáce rodinné teplo a zdravie. Všetko ostatné príde azda aj samo 🙂 a ak by náhodou nie, aj tieto dve veci určite zúročíme!

BLRA

Minulý rok nepriniesol žiadne zásadné zmeny na webe a ani v mojej mačacej svorke. Či je to dobre, alebo nie neviem, ale osobne sa cítim s oboma statusmi spokojný. Stále mám jeden web a 4 „živé“ mačky, pr emoje dve ruky je tak akurát! 🙂

Bellinka sa úspešne lieči koloidným striebrom z mačacieho akné a vyzerá to, že konečne finišujeme. Robin zase prekonal ďalšiu etapu močenia , ale riešenia sa tiež našlo a jeho psychický problém už neohrozuje môj spánok. Lola je našťastie zdravá ako rybička a ani minulý rok nepriesol žiadne ochorenie do jej mačacieho života. 🙂 Aimme začiatkom roka absolvovala čisteniu chrupu, ktoré zvládla na jednotku a iné problémy ju okrem zapálených uší netrápili.

wildscats.com

Na wildscats.com sa mi počas predminulého roka podarilo prekročiť hranicu 1000 príspevkov od jeho vzniku (12.07.2011). Súčasný počet je 1276 uverejnených príspevkov, z čoho sa nesmierne teším. Za minulý rok pribudlo 232 článkov.

Poradie najčítanejších článkov sa príliš nemení, ostáva v podstate rovnaké:


Youtube Channel

Mačací  video kanál na youtube.com  je rok od roka populárnejší. Od svojho vzniku (dátumu rovnako ako vznik webu) majú videá už cez 21 727 zobrazení a spolu je ich tam 176 – takže za posledný rok ich pribudlo 25.

Najsledovanejšie sú tieto:

Robin a jeho reackcia na catnip / kocúrnik obyčajný / nepeta cataria

Ako podať mačke tabletu – Robin
Bella a jej reackcia na catnip / kocúrnik obyčajný / nepeta cataria
Ako podať mačke liek v striekačke – Robin
Lev v Zlínskej Zoo – hlasový prejav

Sociálne siete

Na sociálnych sieťach je wildscats.com rovnako aktívny.

Twitter je zatiaľ slabý, ale celkovo záujem o jeho používanie je stále v našich končinách mizivý. Prepojením ale s FB a Instagramom sa podarilo jeho využitie rozbehnúť.
FaceBook je veľkým zdrojom návštevnosti webu a sharovania jeho príspevkov a fotiek.

Instagram sa stal novinkou a verím, že si svojich návštevníkov ešte nájde. Vďaka nemu môžem posielať a zdieľať fotky na všetkých kanáloch sociálnych sietí, čo je skvelé.

Verím, že priaznivcov mačiek, ktorí ocenia prínos tohto webu bude tento rok ešte pribúdať.

Všetkým verným i nováčikom veľmi pekne ĎAKUJEM!

Bez Vás by moja motivácia k práci rovná nule.

 

Krásny rok 2015, nech je plný splnených prianí!

Kajo & BLRA

 

 

Podobné príspevky:

Merry Christmas & Happy New Year!

Novoročná bilancia webu wildscats.com 2013

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..