Na známosť sa dáva, že web WildCats prešiel faceliftingom. Po 6 rokoch existencie si ho už zaslúžil. Nový, responzívny a čístý design som vyberal nesmierne dlho a práve som ho dokončil. Od dnešného dňa môžete na web chodiť z akéhokoľvek zariadenia /desktop, mobil, ipad/ a vždy bude pre vás dostupný, čitateľný a uživateľsky prijateľný. Verím, že to všetci oceníte.

Zároveň chcem upozorniť že musím dotiahnuť ešte pár vecí k dokonalosti, takže možno nie všetko bude úplne vyzerať ako by malo. Potrebujem ten nový template obohatiť mačacími vzormi a fotkami mojich BLRA. Ale funkčne by všetko malo byť vporiadku.

Bohužiaľ problém s výpadkom fotiek , ako som spomínal pred pár týždňami, mi zaberie mesiace usilovnej práce a s novým designom nijak nesúvisí. Tento web nie je financovaný reklamami, nedostávam ani žiadne dary. Všetko robím svojpomocne alebo za pomoci priateľov a známych. Preto niektoré veci trvajú dlhšie. Pôvodne som chcel nový design nahodiť už v júni, keď web oslavoval 6 narodeniny, ale Robin vtom čase ochorel a ja som nemal čas a úprimne ani chuť riešiť blog. Situácia sa ale náramne zlepšila a já mám zase viac chuti do práce.

Dúfam, že zmenu designu webu oceníte a budete ju považovať za zlepšenie a nie naopak. 🙂  Dajte mi prosím vedieť!

Pripravujem viac pozitívnych vylepšení takže sa máte na čo tešiť.

Kajo & BLRA

 

Podobné príspevky:

Chýbajúce fotky na webstránke

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..