Po všetkých tých rokoch asi nemá zmysel písať, že mačky milujem. 🙂 Milujem vlastne všetko s nimi spojené a rád sa týmito vecami obklopujem. Mám rád dekorácie, ale i praktické doplnky, tetovania, piercingy, ktoré mi mačičky pripomínajú. Takže byt týmito vecami zaplňujem a rozširujem tak svoju zbierku mačiek.

Samozrejme mám aj rád oblečenie s motívmi šeliem a mačiek, ktorého na trhu je dostatok, hoc väčšina je určená najmä ženám. Ja našťastie s tým problém nemám, gendrovú politiku neriešim a kupujem to, čo sa mi páči. V poslednej dobe mi v šatníku pribudlo hneď niekoľko krásnych kúskov.

Aktuálne asi najväčší výber môžete nájsť v obchodoch Reserved / eshop/. Tamojšie dámske oddelenie poskytuje vskutku širokú paletu tričiek , ale aj iných doplnkov s mačacími vzormi. Všetko ale za veľmi dostupné a lákavé ceny. Ja som si vybral toto tričko, ktoré stálo len 199Kč.

Už asi rok ale mám odtiaľ toto tričko, ale bohužiaľ si už cenu nepamätám a bol som priamo v kamennom obchode, nebolo to cez internet.

Ďalšou novinkou je dokonca pánske tričko, ktoré je možnosť zakúpiť v dvoch farebných verziách / bielej a čiernej/  zase v Pull&Bear /eshop/ a jeho cena tiež nie je závratná, len 249Kč.

Do tretice som jedno tričko dostal od kamarátky k narodeninám. Takže neviem kde ho zohnala, ale myslím, že by sa to mohlo dať vygoogliť.

 

 

Tiež milujete mačaciu módu?

 

 

 

 

Podobné príspevky:

Oblečenie inšpirované mačkami II

Batohy a tašky s mačacími vzormi

Oblečenie inšpirované mačkami I

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..