Vytvoriť si doma podnetné prostredie pre mačku nie je nič zložité. Premeníte pasívne stravovanie mačiek na aktívne, zakúpite rôzne druhy škrabadiel a strategicky ich rozmiestnite a následne už len vhodne zvolenými hračkami doplníte interíer a je to. Vytvoriť mačkám ale hotový raj plný zábavy a dobrodružstva, ktorý navyše bude ladiť s vašim osobným vkusom a v podstate ho len doplní a nezničí, to je už oriešok pre naozaj zručného a kreatívneho architekta a designéra.

Videl som už desiatky do detailov prepracovaných domácností, ale nasledujúce video sa stáva mojím TOP. Dotyčný majiteľ je odteraz môj vzor.  Dom, ktorý uvidíte, budoval a vylepšoval  cez 20 rokov  tak, aby vytvoril hotové mačacie kráľovstvo.  A to sa mu naozaj podarilo!Pre svojich 15 mačiek, adoptovaných z útulkov,  vytvoril hotovú džungľu plnú zábavy  priamo v obytných častiach domu. Okrem vhodne zvolených preliezačiek na stenách, chodieb a prepojení jednotlivých izieb, tam micinky majú aj dostatok zelene a malé jazierko s koi kapríkmi.

Navyše všetko „mačacie“ vybavenie vhodne ladí so zvyškom a nenarúša celkový dojem z interiéru. Je to naozajstný mačací raj – môj dom snov.

O niečom takom snívam roky!

 

Článok s popisom jednotlivých častí a nákladov nájdete tu.

 

Podobné príspevky:

Designéři zařizují byt na míru kočkám! Jak vypadá?

Velkorysé kočičí výběhy mohou vzniknout i v malých bytech

Moderncat – svet luxusného a dizajnového nábytku a doplnkov pre mačky

Pokochajte sa nevšednými, obrovskými či nápaditými škrabadlami a mačacím nábytkom

Exkluzívny nábytok pre mačky z českej dizajnérskej dielne

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..