REKLAMA: Mačacie víno má konečne i svoj reklamný spot

Alkohol sa k téme zvierat skutočne nehodí a ak áno, tak len v kontexte výstrahy, aby sa domáci maznáčikovia k nemu nikdy  nedostali. To je jedno zo základných pravidiel,  ak chováte mačičky.

Vzhľadom k tomu, že si mačky čoraz viac a viac poľudšťujeme, trh na to flexibilne reaguje a snaží sa z toho vyťažiť to svoje. Práve tak by som opísal vlnu „pet alkoholu“ čiže alkoholu určeného zvieratkám, konkrétne psom a mačkám. Víno pre mačky sa začína pomaly ale iste stávať hitom. Nemusíte sa ale báť, neobsahujú žiaden alkohol. Je to pre mačky absolútne neškodné. Otázka ale je, či je to aj vhodné?! Šťavy obvykle vznikajú na báze atraktantov pre mačky akými je i kocúrnik / catnip/.

Mačacie víno Pinot Meow a Moscato sa snaží nájsť svojich fanúšikov a teda pravidelných zákazníkov a tak sa ich marketingové oddelenie rozhodlo vyprodukovať reklamný spot. Ten sa začína šíriť online priestorom.

 

Neviem či by som vínu odolal, keby bolo k zohnaniu tu, ale spot ma určite baví!

Podobné príspevky:

Nemáte sa s kým opiť? Je tu nová značka vína pre mačky

V Japonsku už môžu „chlastať“ i mačky – majú vlastné víno

Gatao Vinho Verde 2010 – víno inšpirované mačkami

Mačiatko zachránila fľaška vodky!

Opitý muž sa snažil pobozkať svoju mačku

Dokonalé mačacie reklamy na Bacardi a mlieko Cravendale

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.