Dnes je piatok a všetci sa tešia, že je koniec pracovného týždňa. Zároveň je ale dnes aj pre nás významný deň. Bella oslavuje svoje už 10 narodeniny. Je najstaršou mačičkou v našej domácnosti a zároveň je aj najdlhší čas so mnou a to už 9 rokov. Prišla ako číslo 2, necelé dva roky po Kollbym/ten bol číslo 1/.

Bellinka je v mojich očiach kráľovná mačacej svorky, aj keď nemá dominantné postavenie. Je ale z môjho pohľadu najrozumnejšia a tak nejak „nad vecou“ viac, než ostatné micinky. Rozhodne k nej chovám najväčšiu dôveru a viem presne, čo od môžem čakať a čo nie. Predsa len sme spolu už takmer desaťročie a výborne sa poznáme.

V prepočte na ľudské roky je to dnes 56 rokov, čo sa Bella dožíva. Oficiálne už patrí medzi mačičky – seniorky, hoc tak určite nevyzerá ani sa tak nespráva.

Ako vždy, tak aj dnes sme narodeniny oslavovali klasickou tortou. Bohužiaľ som plánoval lososovú, Bellikinu obľúbenú, ale vypredali mi ho včera a už som iného nezohnal. Ako schválne som nemal ani kuracie prsia /druhé najobľúbenejšie/, ktoré zbožňuje, premrazené viac 48 hodín, tak som nakoniec improvizoval s konzervou z DM.

Verím, že mi to odpustí! 🙂

 

Ako darček som tentokrát naozaj nič nové nekupoval. Liečim sa z mačacieho shopaholizmu 🙂 a ony majú naozaj všetko. Rozhodol som sa naopak opraviť jednu stálicu v mačacej hračkárskej dielni. Tak snáď bude slúžiť ešte dlho. Micky ju majú veľmi radi a to má hračka cca 8 rokov. 🙂

„Pekne“ som ju zašil  /viem, že to nie je dokonalé, ale na to, že mám obe ruky ľavé, je to fayn 🙂 / a do vnútra pridal steblá kocúrnika. 🙂

Veľmi ma potešilo, že sa Bellinka na hračku hneď vrhla a Aimme jej takto krásne blahoželala.

 

Krásne narodeniny a veľa zdravia Bellinka!

 

Podobné príspevky:

PROFIL: Bella

Robinkova oslava 5. narodenín

Aimme dnes oslavuje svoje 8. narodeniny

Mačacie roky života, alebo koľko má vaša mačka ľudských rokov?

2 Comments

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..