Svoje 8. narodeniny mala Bellinka včera. Ako vždy, tak i tentokrát u nás prebehla klasická oslava. Nesmela chýbať ani už tradičná mäsová torta. Tá sa skladala z konzerv Gourmet, maltózovej pasty a maltózou plnených vrecúšok. Skrátka a dobre obsahovala všetko, čo má biela kráska rada.

Bellinka však nemaškrtila sama, ale samozrejme v kruhu svojich mačacích priateľov, s ktorými zdieľa svoj život. Všetci štyria sa pridali a pustili sa do mäskovej maškrty. Po malej chvíli už na tanieri nezostalo zhola nič. Misia bola splnená!

 

Zaujímavé je, že v poslednom období čoraz častejšie vidím, ako spoločne všetci 4 vyjedajú jednu spoločnú misku alebo tanierik. Predtým som si to nevšimol. Bella sa vždy držala mimo zvyšných. Začínam si myslieť, že tento byt má na mačky blahodárne účinky. Lola sa tu prestala báť ľudí a chodí k dverám vítať návštevy a Bella sa začala združovať a dokonca spoločne kŕmiť s inými, čo nerobievala takmer nikdy. 🙂

Ale späť k Bellinke a narodeninám.

Keďže micinky už majú skoro všetko, čo by som chcel, nedostala Bellinka naozaj že nič, ak nerátam novú fľašku koloidného striebra na liečbu jej mačacieho akné. To je asi jediná vec, ktorá jej dlhodobo zaberá. Čoskoro nafotím výsledky liečby.

 

Ešte raz želám Bellinke všetko najlepšie a hlavne pevné zdravie!

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..