Poznáte to, človek veľa pracuje, ešte viac oddychuje a nič nestíha. 🙂  Ale nie! Ja sa pokladám za veľmi organizačne zdatného. Mám zoznamy na všetko a sledujem spotrebu všetkého, čo sa mačiek týka. To si pravidelní čitatelia tohto blogu určite všimli  u článkov o spotrebe krmiva, raw feed a podobne. Plánujem veci ďaleko dopredu  a snažím sa mať všetko pod kontrolou. Niekedy sa mi ale stane, že granulky sa na ceste zdržia, raz za nejaký čas ich neobjednám včas, zabudnem na víkend či sviatok. Preto nastane výpadok a ten musím rýchlo pokryť. Granulky, ktorými bežne kŕmim ale v obchode s klasickými potrebami pre zvieratká nekúpite. Potrebujem teda náhradu na deň – dva, niekedy viac.

Čo vtedy urobím?

Nič ohromné – oblečiem sa a vyrazím do najbližšej predajne DM Drogérie a tam nakúpim stravu ako „prvú pomoc“. Pýtate sa prečo práve tam? Pretože ako u všetkého, tak aj v tomto prípade hľadám kompromis a tým je pomer kvality / objemu / ceny. Produkty Dein Bestes nie sú súčasťou pravidelnej stravy mojich mačiek, ale vždy ak nastane výpadok, alebo ich chcem potešiť tortou k narodeninám, vyberám si túto značku. Z tých klasických a bežne dostupných krmív  považujem Dein Bestes  granule a konzervy za najkvalitnejšie vo svojej kategórii. Občasne im kupujem aj tyčinky a mliečko, ale to je naozaj veľmi výnimočné. Konzervy majú okolo 7 % proteínov a granulky aj 34%, hoc sú s obilninami.

Bella, Lola, Robin, Aimme

Nič nie je dokonalé, ani ja nie som, občas i zabudnem, hoc som pomerne systematický. Verím však, že pre mačky aj v týchto prípadoch volím to najlepšie. 🙂

 

Podobné príspevky:

Ako vyberať suché granulované krmivo pre mačky II ?

Ako vyberať suché granulované krmivo pre mačky?

Čo z našej kuchyne je vhodné do mačacieho bruška

Recenzia aromatického krmiva Porta 21 Feline Finest Sensible – Grain Free

Porovnanie spotreby obilných a bezobilných krmív mojimi mačkami

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..