Po príliš nevydarenej vianočnej tabuli mačičiek sa prešlo plynule k rozdávaniu darčekov. Tie boli pekne poukladané pod stromčekom ešte pred večerou. Mačičky niečo nové vždy zaujme a tak si to šli pekne jedna po druhej skontrolovať.
tento rok som balil darčeky do papiera a tak šuchotanie bolo veľkým lákadlom hlavne pre Robina. Ten papier miluje a to v akejkoľvek podobe.

 photo PC240051copy_zps4d0ba346.jpg

Darčeky to našťastie prežili a hneď po večeri sme si ich mohli rozdať. Posledné balíčky patrili samozrejme cicíkom. Pre ne bol tento rok opäť štedrý – proste si to micinky zaslúžili. 🙂

 photo PC240073copy_zps1e15ccf5.jpg

Ako prvý darček dostali hračku hračka Kitty Swing od spoločnosti Karlie. Tá sa ukázala ako absolútna výhra. zabavili sa s ňou všetci a hneď a ich hrátky trvali až do hlbokej noci. Pritom hračka je to úplne jednoduchá.
Zakúpil som ju na rogz.cz.

 photo PC240086copy_zpsaa7fca08.jpg
 photo PC240101copy_zps9acca203.jpg
 photo PC240106copy_zpsb9c2b77e.jpg

Najlepšie je, že sa dokážu zahrať aj dve či tri spoločne

 photo PC240107copy_zpsb0f46aaa.jpg
 photo PC240112copy_zps06c10c47.jpg

Spodná guľa sa dá oddeliť a v tomto vnútornom priestore sa nachádza catnipový prášok.

Druhá hračka ma rovnako prekvapila, ale už nie tak pozitívne. Petstages přitažlivá myš Orka (2ks) je gumová hračka, ktorú je možné naplniť nejakou tou maškrtkou. Okrem toho je už v nej obsiahnutý catnip a tak mačičkinu pozornosť pritiahne aj sama.

 photo PC240094copy_zps481bdcd6.jpg
 photo PC240096copy_zps382228ed.jpg
 photo PC240098copy_zpsecdcc663.jpg

Ukázalo sa to ako naozaj pravdivé. Robin jednu myšku Orka hneď schmatol a odniesol si ju preč. Bohužiaľ – odhrýzol jej chvostík a časť z neho som ani nenašiel, takže v záujme bezpečnosti, som obe myšky radšej vyhodil. Takáto hračka mačkám rozhodne nepatrí.
Zakúpil som ju na rogz.cz.

 photo PC240124copy_zps95b4a581.jpg
 photo PC240135copy_zpsa207d738.jpg

Tretí balíček bol už ale stávkou naistotu. BLRA dostali kartónový domček so škriabacou doskou, ako už pred časom dostala Lolinka k narodeninám. Keďže už vtedy sa tešil veľkému záujmu, bolo načase si to zopakovať.
Som zvedavý, ako dlho im vydrží tentokrát 🙂

Čím ste potešili vašich chlpáčikov Vy?

13 Comments

 1. Vidno, že u Vás vládla absolútna pohoda a harmónia:-)
  Náš Niko si pod stromčekom našiel myš na diaľkové ovládanie, možno by ho to aj bavilo ale nakoľko bola u nás malá živá mačička ( ako som už spomínala v inom príspevku zachránená z ulice momentálne v striedavej starostlivosti u mňa a u susedky ) nebol o myš veľký záujem…….tak som ju odložila a možno o pár dní jej príde na chuť:-)

 2. je to klasická malá plyšová myška na ovládanie, podobne ako autíčko na diaľkové ovládanie…..Vy ju riadite kam ide, takže pre cicky celkom dobrá zábava. Zháňali sme to už dlho, nakoniec pár dní pred Vianocami sme na to natrafili v Rakúsku v Kittsee, tam je od apríla či mája otvorené také obchodné centrum a je tam veľký obchod pre zvieratká FRESSNAPF, stálo to tuším 15 alebo 16 eur. Myška sa dobíja priamo na tom ovládaní, celé je to na baterky.

   1. Kajo podobnú mišku mali aj v Tchibo, kúpila som ju mojim mačkám, bohužiaľ ich bavila len krátko a keďže mám doma koberce, veľmi dobre sa nešmýkala.

    Martina

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..