Krásny tigrovaný kocúrik s neobvyklým menom Bandit, prežil 13 ročné dobrodružstvo asi 480 km od svojej rodiny, ku ktorej sa následne vrátil. To je malý zázrak!
Ako 2 ročný sa zatúlal zo svojho pôvodného bydliska v San Diegu. Jeho majitelia ho márne hľadali a nakoniec sa zmierili s tým, že kocúrika už nikdy neuvidia. Ten zatiaľ žil nový život na potulkách až skončil v Las Vegas, kde mimochodom rodina Corsových žila 19 rokov.

Doma rodine našťastie ostal ešte kocúrik Coot, brat Bandita. Majiteľka Elisabeth Corso tvrdí, že bratia si boli veľmi blízki a Coot stratou súrodenca trpel. Stále ho hľadal a už nikdy nenadviazal tak pevné puto s inou mačkou.

Bandita našiel muž, ktorý zachraňoval mačky z ulice a hľadal im nové domovy. bandita odchytil na svojej záhrade, kde sa kocúrik potuloval. Na veterinárnej klinike ho prezreli a podľa jeho mikročipu vyhľadali jeho pôvodnú rodinu v San Diegu. 🙂
Majitelia sa tak stretli so svojím milovaným kocúrikom po neuveriteľných 13 rokoch!

Je skvelé dozvedieť sa aj niečo pozitívne a zo života o čipovaní, o ktorom sa vedú neskutočné debaty v posledných mesiacoch!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..