Dve sestry z Texasu žili so 130 mačkami v domácnosti

Zberateľstvo mačiek je pomerne častým úkazom. Najskôr máte jednu micinku, dve , 5, 12, 50 a potom už asi človek skutočne stratí kontakt s realitou a mačky mu doslova prerastú cez rozum. Sú všade a vy im podriadite svoj život. Dostanú vašu posteľ, zničia všetky vaše veci. nekontrolovateľne sa množia a ich počet neúmerne rastie. Izolujete sa od okolia, rodiny a všetky peniaze miniete na ich stravu. Na veterinára už nič neostane, choroby sa prenášajú z jednej na druhú, mnohé trpia, umierajú,…. Problémy narastajú, susedia sa sťažujú, polícia a príslušné orgány vec šetria.

Klasický scenár životnej tragédie zberateľov mačiek. Najnovší prípad je z Houstonu v Texase. Dve sestry, dvojičky, nazbierali až 130 mačiek. Všetky žili spolu s nimi v jednom dome. Viete si asi predstaviť ako to u nich muselo vyzerať a ešte ako to muselo páchnuť na metre ďaleko. Staršie dámy neodhadli svoje možnosti a mačkám absolútne prepadli. Záchrancovia zvierat z Houston SPCA museli nosiť masky, pretože biologický smrad bol neznesiteľný a hladina amoniaku dráždila sliznice.

Veľmi smutné, ale stále reálne. Deje sa to často.
Úprimne dúfam, že takto na staré kolená nedopadnem aj ja 🙂

Podobné príspevky:
Zberateľku mačiek a odpadu našli po dvoch dňoch mŕtvu v jej dome
Caboodle ranč – mačací raj i peklo zároveň?
The Cat House On The Kings – viac ako tisíc mačiek v rodinnom dome
Súd definitívne odobral zvieratá z mačacieho raja známeho ako Caboodle ranč
Reportáž na Animal planet – Spoveď zberateľky mačiek

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.