V piatok 19.08.2011 sa v novinkách na stránke občianskeho združenia MačkySOS objavila správa o ryšavom kocúrikovi, ktorý bol nájdený na parkovisku obchodnej galérie. Dostal sa do milujúcich rúk k Marte Jursovej – dočasnej opatrovníčke, u ktorej strávil v láskyplnom domove 2 týždne. Kocúrik bol maličký, krásne tmavo ryšavý s výraznými uškami a exotickou tváričkou. Bola to vskutku “láska na prvý pohľad”.

Robin

Hneď som si v duchu povedal, že tak krásneho ryšavca som asi ešte ani nevidel. Nedalo mi to a tak som napísal do depozitu Nadi Moravanskej (kam kocúrik organizačne spadal), že aký je to krásny miciak a či je oňho záujem. Záujem zatiaľ nik neprejavil a tak bola šanca. Šanca ktorej som sa chytil a nepustil až kým v pondelok nebolo jasné, že malý Archie (depozitné meno) bude náš.

Photobucket

Hneď som sa skontaktoval s Naďou a Martou, dohodli sme si podrobnosti, vymenili informácie a v utorok sme si po nového člena domácnosti prišli. Tak sa stalo, že ku Kollbýčkovi, Bellinke a Lole pribudol malý Archie, dnes známy ako Robin.

Photobucket

DEŇ OSVOJENIA/ADOPCIE: 23.08.2011

Photobucket

Za to pomerne krátke obdobie si však prežil toho veľa – endoparazity, problémy s močovým mechúrom, očkovanie a kastráciu.
Dnes je už však úplne zdravý, šťastný a spokojný (ťuk , ťuk).

Photobucket

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..